TR | ENG
Ufuk Tarhan Linkleri
T-İNSAN HAKKINDA

DAHA İYİ BİR GELECEK YARATMAK, BAŞARILI, KAZANÇLI VE MUTLU OLMAK İÇİN

DEVRİM NİTELİĞİNDE İPUÇLARI, YEPYENİ BİR KİŞİSEL DÖNÜŞÜM VE YETKİNLİK GELİŞTİRME MODELİ!

3T+HOK = 5Y 👉🏻 “Öyle bir yetiştir ki kendini, sen işsiz kalmaktan değil “iş, sensiz kalmaktan” korksun!.. | Ufuk Tarhan”

Hızlı, hatta exponansiyel ve müthiş bir dönüşüm geçiren dünyada “Geleceğin başarılı insan modeli; T-İnsan” olacak diyen, kendisini de T-İnsan’a dönüştürerek sürdürülebilir kariyer ve başarılı bir yaşamın şifrelerini çözen Fütürist Ufuk Tarhan’ın bu alandaki ilk ve tek içerik olan kitabı T-İNSAN, genişletilmiş ve tasarımı yenilenmiş 41. baskısından itibaren ilk yayıncısı olan Ceres Yayınları tarafından okuyucularıyla buluşturuluyor.

T-İNSAN GELECEK KAYGISINI AŞMAK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİLGİ VE İPUÇLARI VERİYOR.

Hepimiz geleceğin belirsizliği üzerine kaygı ve endişeler yaşıyoruz. Gelecek endişesi, sürdürülebilir kariyer, iş ve para kazanma kaygısı, bu çağ insanlarının ortak duygusu. Fütürist Ufuk Tarhan T-İnsan’ı “İnsanların ‘gelecek kaygısını’ yenmelerine, daha iyi bir gelecek için dönüşmelerine, başarılı, mutlu olmalarına yardımcı olmak amacıyla” yazdığını dile getiriyor.

T-İNSAN geleceğe güvenle ilerlemenin, onu tasarlamaktan geçtiğine vurgu yapıyor. Somut bilgi, öneri ve ipuçları veriyor. Okuyucuyu yeniçağ için mutlaka bilinmesi gereken yeni kavramlarla tanıştırıyor, geleceğe alıştırıyor, hazırlıyor.

T-İNSAN “YILIN EN İNOVATİF İŞ KİTABI” ÖDÜLÜNE SAHİP, ÇÜNKÜ QR KODLARLA VE “ARTIRILMIŞ OKUMA” TEKNİĞİ İLE YAZILDI – HERKES OKUMALI!

Çıktığı anda “Yılın En İnovatif İş Kitabı Ödülünü kazanan ve o günden bugüne 3. kez gözden geçirilip, yenilenen kişisel dönüşüm modeli sunması ve kazandırdığı gerçekçi + gelecekçi bakış açısıyla değil; içinde yer alan QR kodları ile “artırılmış okuma” olanağı sunması, son derece ciddi ve hayati konuları hikaye gibi akıcı, anlaşılır anlatması, yepyeni kavramlarla, söylemlerle tanıştırması ve bilinen kavramlara yeni anlamlar yüklemesiyle de dikkat çekiyor.

GELECEK TAHMİN EDİLEMEZ, TASARLANIR VE YAŞANIR!..

Dijital Çağa Dönüşüm, Yapay Zeka ve Robot Devrimi, Yenilenebilir Enerjiye Geçiş, Uzay Çalışmaları, İnsanlığın Dönüşümü (Transhümanizm)... Her şey sarsıcı, bozguncu (disruptive) biçimde gelişiyor... Hızla dönüşen gelecek; hayatla, kariyerle ve işle başa çıkmayı, para kazanmayı, mutlu olmayı her zamankinden daha karmaşıklaştırıp güçleştiriyor. Sorumluluklar sanki giderek daha da ağırlaşıyor!

O ZAMAN, T-İNSAN’LAŞIN ve YARININ İŞİNİ YARINA BIRAKMAYIN!..

Geleceğe uyumlanmak için: atık nasıl olacağı neredeyse bilinir hale gelmiş yarınlara hazırlanmak, yeni çıkışlar, çareler bulmak ve değişip dönüşmek önemli. Yapılması gereken şey, T-İnsan’laşarak bugünün değil, yarının işini yarına bırakmadan çevik, tetik ve atik olmak.

“Yepyeni iş modelleri, zengin olmak / mutluluktan uçmak” için öneriler sıralanıyor da...

O işleri başarılı kılacak bizler yani bireyler için: “Geleceğe nasıl hazırlanmalıyız?” sorusuna gelecekçi, gerçekçi bakış açısı ile cevap verebilen modellere pek rastlanmıyor!..

İşte T-İnsan, bunlarla, gelecekle ve belirsizlikle başa çıkmanıza yardımcı olacak yalın, uygulanabilir bir model sunuyor! Beyninizi kemiren sorulara pratik, kolay anlaşılır yanıtlar bulmanızı sağlıyor...

Kısacası geleceğin başarılı insan modelini tanımak, anlamak ve bu modeli kendi yaşamına uygulayarak başarılı olmak isteyen herkes T-İnsan okumalı, onu başucundan eksik etmemeli…

Çünkü “Başarı, her kimsen ve ne isen, sırf sen varsın diye sen dahil, bir başkasının mutlu olmasıdır. | Ufuk Tarhan”

ÜSTELİK, T-İNSAN OKUYAN HERKES, TEV’E (TÜRK EĞİTİM VAKFI) BAĞIŞ YAPIYOR…

T-İnsan kitabının gelirleri ile TEV’de (Türk Eğitim Vakfı) açılan, özellikle teknoloji ve mühendislik alanında lisans eğitimi alan kız öğrencilerin desteklendiği “Futurist Gençlik Burs Fonu”na bağış yapılıyor.

Lütfen hem kendinize hem yakınlarınıza hem de en değerli hediye olarak daima “T-İnsan” alın ve/veya bu linkten https://bit.ly/3lIyhow direkt bağış yapın, genç kızlarımızın bilim, teknoloji, mühendislik alanında eğitim alarak geleceğe hazırlanmasına el birliği ile yardımcı olun.

ARKA KAPAKTAN:

GELECEK KAYGISINA TAKILIP KALMAYIN! GELECEĞİNİZİ KENDİNİZ TASARLAYIN!..

Türkiye’nin İlk Kadın Fütüristi, Forbes Magazine’in "En Etkili 50 Fütürist Kadın" listesinde yer alan tek Türk, Gelecek Tasarımcısı, Planlamacısı ve İş Fütüristi UFUK TARHAN diyor ki:

Yarının işini yarına bırakmayın!
Geleceğinizi kendi haline bırakamazsınız!
Gelecekteki Siz’i” başkası değil, kendiniz şekillendirmelisiniz!
Ve bunu yapmak zorundasınız! Kesinlikle yapabilirsiniz!
Başarılı, mutlu olmak istiyorsanız başka seçeneğiniz de yok zaten!
“İyi de nasıl yapacağız?” diyenlere yanıt:
Geleceğin başarılı insan modeli T-İNSAN ve (3T + HOK = 5Y) formülü ile…

Bu kitap ve T-İnsan modeli size hayatı yeniden anlamlandırıp, gelecek kaygısı ile başa çıkıp, geleceğinizi tasarlamanız için yeni çıkışlar, çareler, ipuçları ve çok somut, uygulanabilir bir bireysel gelişim, değişim, dönüşüm, modeli sunuyor.

Pek çok kişinin uyguladığı ve çok başarılı sonuçlar aldığı T-İnsan Modelini (3T + HOK = 5Y) formülünü mutlaka deneyin… Göreceksiniz, olacak, olduracaksınız…

ÇÜNKÜ;

“Daha zeki ya da güçlü olanlar değil, değişime en fazla ayak uyduranlar ayakta kalır” | Charles Darwin - 1809

#GelecekGüzelGelecek  #YarınınİşiniYarınaBırakma

T-İnsan kitabının gelirleri ile Türk Eğitim Vakfı’nda açılan, özellikle teknoloji ve mühendislik alanında lisans eğitimi alan kız öğrencilerin destekleneceği “Ufuk Tarhan, Fütürist Gençlik Burs Fonu’na” bağış yapılmaktadır. Ayrıca burs fonuna ait bu linkten https://bit.ly/3lIyhow direkt bağış da yapabilirsiniz

Gizlilik Sözleşmesi Yasal Uyarı İletişim:  info@m-gen.biz  |  Asist Tel. : +90 533 742 00 38