T-İnsan Hakkında

Daha İyi Bir Gelecek Yaratmak, Başarılı, Kazançlı ve Mutlu Olmak İçin

Devrim Niteliğinde İpuçları, Yepyeni Bir Kişisel Dönüşüm Ve Beceri Geliştirme Modeli!

Hızlı, hatta exponansiyel ve müthiş bir dönüşüm geçiren dünyada “Geleceğin başarılı insan modeli; T-İnsan” olacak diyen, kendisini de T-İnsan’a dönüştürerek sürdürülebilir kariyer ve başarılı bir yaşamın şifrelerini çözen Fütürist Ufuk Tarhan’ın bu alandaki ilk ve tek içerik olan kitabı T-İNSAN, genişletilmiş ve tasarımı tamamen değiştirilmiş 20. baskısından itibaren Destek Yayınları tarafından okuyucularıyla buluşturuluyor.

T-İNSAN GELECEK KAYGISINI AŞMAK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİLGİ VE İPUÇLARI VERİYOR.

Hepimiz geleceğin belirsizliği üzerine kaygı ve endişeler yaşıyoruz. Gelecek endişesi, sürdürülebilir kariyer, iş ve para kazanma kaygısı, bu çağ insanlarının ortak duygusu. Fütürist Ufuk Tarhan T-İnsan’ı “İnsanların ‘gelecek kaygısını’ yenmelerine, daha iyi bir gelecek için dönüşmelerine, başarılı, mutlu olmalarına yardımcı olmak amacıyla” yazdığını dile getiriyor.

T-İNSAN geleceğe güvenle ilerlemenin, onu tasarlamaktan geçtiğine vurgu yapıyor. Somut bilgi, öneri ve ipuçları veriyor. Okuyucuyu yeniçağ için mutlaka bilinmesi gereken yeni kavramlarla tanıştırıyor, geleceğe alıştırıyor.

T-İNSAN “YILIN EN İNOVATİF İŞ KİTABI” ÖDÜLÜNE SAHİP, ÇÜNKÜ QR KODLARLA VE “ARTIRILMIŞ OKUMA” TEKNİĞİ İLE YAZILDI – HERKES OKUMALI!

Çıktığı anda “Yılın En İnovatif İş Kitabı Ödülünü kazanan T-İnsan, yeni bir kişisel dönüşüm modeli sunması ve kazandırdığı gerçekçi + gelecekçi bakış açısıyla değil; içinde yer alan QR kodları ile “artırılmış okuma” olanağı sunması, son derece ciddi ve hayati konuları hikaye gibi akıcı, anlaşılır anlatması, yepyeni kavramlarla tanıştırması ve bilinen kavramlara yeni anlamlar yüklemesiyle de dikkat çekiyor.

GELECEK TAHMİN EDİLEMEZ, TASARLANIR VE YAŞANIR!..

Dijital Çağ, Robot Devrimi, Yenilenebilir Enerjiye Geçiş, Uzay Çalışmaları, İnsanlığın Dönüşümü (Transhümanizm)... Her şey sarsıcı, bozguncu (disruptive) biçimde gelişiyor... Hızla değişen gelecek hayatla, kariyerle ve işle başa çıkmayı, para kazanmayı, mutlu olmayı her zamankinden daha karmaşık bir hale getiriyor. Yaşam sanki giderek daha da zorlaşıyor!

YARININ İŞİNİ YARINA BIRAKMAYIN!..

Geleceğe uyumlanmak için: Yeni çıkışlar, çareler bulmak; değişip, dönüşmek gerekiyor!

“Yepyeni iş modelleri, zengin olmak / mutluluktan uçmak” için öneriler sıralanıyor da...

O işleri başarılı kılacak bizler yani bireyler için: “Geleceğe nasıl hazırlanmalıyız?” sorusuna gelecekçi, gerçekçi bakış açısı ile cevap verebilen model pek yok!.. İşte T-İnsan bunlarla, gelecekle, belirsizlikle başa çıkmanıza, yardımcı olacak! Beyninizi kemiren sorulara yanıtlar bulmanızı sağlayacak...

Geleceğin başarılı insan modelini tanımak, anlamak ve bu modeli kendi yaşamına uygulamak isteyen herkes T-İnsan okumalı, onu başucundan eksik etmemeli…

T-İNSAN OKUYAN HERKES, TEV’E (TÜRK EĞİTİM VAKFI) BAĞIŞ YAPIYOR…

T-İnsan kitabının gelirleri ile TEV’de (Türk Eğitim Vakfı) açılan, özellikle teknoloji ve mühendislik alanında lisans eğitimi alan kız öğrencilerin destekleneceği “Futurist Gençlik” burs fonuna bağış yapılmaktadır.

Lütfen hem kendinize hem yakınlarınıza hem de en değerli hediye olarak daima “T-İnsan” alın ve/veya bu linkten https://goo.gl/xidkhm direkt bağış yapın, gençlerin geleceğe hazırlanmasına el birliği ile yardımcı olalım.

ARKA KAPAKTAN:

GELECEK KAYGISINA TAKILIP KALMAYIN! GELECEĞİNİZİ KENDİNİZ TASARLAYIN!..

Türkiye’nin İlk Kadın Fütüristi, Dünyanın En Etkili 100 Kadın Fütüristi Arasındaki Tek Türk, Gelecek Tasarımcısı ve İş Antrenörü UFUK TARHAN diyor ki:

Yarının işini yarına bırakmayın!
Geleceğinizi kendi haline bırakamazsınız!
Gelecekteki Siz’i” başkası değil, kendiniz şekillendirmelisiniz!
Ve bunu yapmak zorundasınız! Kesinlikle yapabilirsiniz!
Başarılı, mutlu olmak istiyorsanız başka seçeneğiniz de yok zaten!
“İyi de nasıl yapacağız?” diyenlere yanıt: Geleceğin başarılı insan modeli T-İNSAN’a dönüşerek... T-İnsan olarak...

Bu kitap ve T-İnsan Modeli size geleceğinizi yeniden anlamlandırıp, gelecek kaygısı ile başa çıkıp, gelecekteki sizi tasarlamanız ve gerçekleştirmeniz için yeni çıkışlar, çareler, ipuçları ve çok somut, uygulanabilir inovatif bir gelişim, değişim, dönüşüm modeli sunuyor. Pek çok kişinin, kurumun uyguladığı ve çok başarılı sonuçlar aldığı; Ufuk Tarhan’ın yüksek lisans tezi ile akademik literatüre de giren T-İnsan Modeli’ni mutlaka öğrenin, uygulayın! Versiyonunuzu güncelleyin, yükseltin ve gelecekle senkronize olun!

“Daha zeki ya da güçlü olanlar değil, değişime en fazla ayak uyduranlar ayakta kalır.” Charles Darwin

#GelecekGüzelGelecek

T-İnsan kitabının gelirleri ile Türk Eğitim Vakfı’nda açılan, özellikle teknoloji ve mühendislik alanında lisans eğitimi alan kız öğrencilerin destekleneceği “Ufuk Tarhan, Fütürist Gençlik Burs Fonu’na” bağış yapılmaktadır. Ayrıca burs fonuna ait bu linkten https://bit.ly/3lIyhow direkt bağış da yapabilirsiniz

Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi